Değişim

Ürün elinize ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde değişim için bilgi vermeniz dahilinizde yetkililerimiz yeni ürününüzü gönderim sağlayacaktır .

İletişim:
Whatsapp ve arama yoluyla bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

SIKÇA SORULAN SORULAR

1.Sipariş verebilmek için üye olmam gerekiyor mu?
artastill.com’dan sipariş verebilmeniz için üye olarak gerçekleştirebilirsiniz. Üyelik oluşturmanız siparişinizin kargo takibini yapmanız ve değişim işlemleri için önemlidir.

2.artastill.com’dan alışveriş yapmak güvenli midir?
aryastill.com , kişisel verilerin toplanması ve saklanması konusunda en üst güvenlik önlemlerini kullanmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz bankalara şifreli bir şekilde gönderilmekte ve aryastill.com tarafından saklanmamaktadır.

4.Kargomu Nasıl Takip Ederim ?
Oluşturduğunuz siparişleriniz YURTİÇİ KARGO ile 3 iş günü içerisinde tarafınıza gönderilmektedir. Siparişlerim kısmına giriş yaparak takibini yapmak istediğiniz siparişin üzerine tıklayıp kargo bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Siparişiniz kargoya verildiğinde mail adresinize kargo bilgileriniz mail olarakta iletilecektir.

5.Siparişim hangi kargo firması ile gönderilecek?
aryastill.com üzerinden verilen siparişleriniz anlaşmalı olduğumuz kargo firması olan YURTİÇİ KARGO tarafından sizlere gönderilmektedir.

6.Siparişim bana ne zaman ulaşır?
aryastill.com üzerinden ve oluşturduğunuz siparişleriniz onaylandıktan sonraki 1-5 iş günü içerisinde anlaşmalı olduğumuz YURTİÇİ KARGO firması tarafından sizlere teslim edilecektir..

7.aryastill.com’dan nasıl ödeme yapabilirim?
aryastill.com üzerinden bütün kredi kartlar ve banka kartları ile, (VISA, Mastercard, American Express vb. ) gibi tüm kartlar ve Havale EFT yöntemi ile de alışveriş yapabilirsiniz .

8.Siparişlerimi teslim alırken neye dikkat etmeliyim?
Siparişinizi teslim alırken kargo paketinde yırtılma, ezilme, ıslanma vb. bir sorun olup olmadığını mutlaka kontrol etmelisiniz. Kargo yetkilisi, kargo paketinde veya içeriğinde herhangi bir sorun olması durumunda size yardımcı olacaktır. Böyle bir durumda kargoyu teslim almamanız ve kargo yetkilisine tutanak tutturmanız gerekmektedir. Tutanak, ürün değişimi süreçlerinizde işlemlerinizi kolaylaştıracaktır.

9.Satın aldığım ürünü nasıl değiştirebilirim ?
Siparişinizi teslim aldığınız gün itibariyle 7 iş günü içerisinde değişim yapabilirsiniz . Beden veya model değişimi hakkınız bulunmaktadır . Kullanım yapılmış veya yıkanma yapılmış ürünlerde kesinlikle değişim yapılması söz konusu değildir. Firma prosedürnamesi gereğince satın alım yapılan ürünlerde sadece alıcı değişim hakkına sahiptir .